Obchodné informácie » Dodacie podmienky
Dodacie podmienky

Objednávky vybavujeme priebežne. Orientačná doba expedície je závislá na dostupnosti jednotlivých produktov z objednávky. Tovar sa snažíme v prípade dostupnosti skladom expedovať od 24 pracovných hodín do 7 pracovných dní. Môže sa však stať, že napriek našej maximálnej snahe, je Vami zvolený tovar dočasne alebo úplne vypredaný, v takom prípade sa môže dodacia lehota predĺžiť  na jeden až dva mesiace. Tovar skladom znamená, že je v externom sklade a to u dodávateľa resp. dovozcu jednotlivých produktov. Ak nie je ani v externom sklade na slovensku, tak zistujeme dodanie konkrétneho produktu v závislosti od výroby a to priamo vo výrobe. Ceny tovarov sú práve pre to u nás stlačené na minimum a treba počítať s tým, že nech robíme čokoľvek, tak rýchlosť výroby neovplivníme.


Termín dodania

Dodacia lehota pre tovar je pri dostupnosti skladom do 3 dní, ale môže sa táto lehota predĺžiť až do 4 či 8  týždňov pri tovare, ktorý v čase objednávky nie je skladom. Každú objednávku sa snažíme vybaviť v čo nakratšom termíne. V prípade, že objednaný tovar nebude možné zaslať podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime Vám predpokladaný termín dodania a vyžiadame si Vaše odsúhlasenie. Stav vašej objednávky si môžete preveriť mailom, alebo telefonicky.

Snažíme sa v maximálnej možnej miere dodávať tovar tak, aby bol zákazník spokojný.

Spôsob dodania

Objednaný tovar pri väčších balíkoch zasielame kuriérskou spoločnosťou UPS. Ku každej objednávke prikladáme doklad o predaji,prípadne ho zasielame samostatne, ktorý slúži zároveň ako dodací list. Pri objednávkach zo zahraničia, si vopred dohodneme podmienky aj spôsob dodania a platby.

Tovar si po telefonickej dohode môžte prevziať aj osobne v sídle firmy UNIDEAl, s.r.o.

 

Cenník dodania tovaru vrámci celej SR:

 

 

 

Osobný odber                                   0,00  EUR

 

 

Tovar od 0-3kg                                  3,00  EUR

 

Tovar od 3-10kg                                4,00  EUR

 

 

Tovar od 10-15kg                              5,00  EUR

 

Tovar od 15-20kg                              6,00  EUR

 

 

Tovar od 20-40kg                             13,00  EUR

 

Tovar od 40 -50kg                            16,00  EUR

 

 

Tovar od 50kg a viac                        individuálne

 

 

Platba hotovosť pri osobnom odbere, alebo zálohová faktúra 0,00 – EUR

Platba na dobierku + 1,00 EUR

Majte na pamäti, že pri platbe predfaktúrov je proces dodania tovaru zdĺhavejší, kedže tovar odosielame až po zaevidovaní úhrady predfaktúry na našom konte.

MGVlNWZj