Úvod »» ŽUMPY A SEPTIKY ROZKLAD NEČISTOT - SEPTICLEAN


        

ŽUMPY A SEPTIKY ROZKLAD NEČISTOT - SEPTICLEAN

Žumpy a septiky - SeptiClean

 

Číslo produktu: SEPT0050
Výrobca: SUBIO
Parameter 1: SUBIO
naša cena bez DPH : 6,92 € (208,37 Sk)
naša cena s DPH (20 %):
8,30 € (250,05 Sk)

Kompletné špecifikácie

POZOR, ak nebudete s týmto produktom spokojní, vrátime Vám peniaze späť.

 

ŽUMPY A SEPTIKY - SeptiClean je zmes mikrobiologických kultúr a enzýmov, ktoré ekologicky rozkladajú organické látky v septikoch, žumpách a odpadových systémoch. Odstraňuje nepríjemný zápach. Vytvára a udržuje prírodný proces rozkladu! Nepoškodzuje životné prostredie.

Návod na použitie a dávkovanie:

Obsah balenia, 50 g, je uvádzacia dávka pre žumpu, resp. septik o objeme 8 m3. Ďalší mesiac sa aplikuje 1/3 z uvádzacej dávky. Následná udržiavacia dávka sa postupne znižuje na 10 g (polievková lyžica) mesačne. V prípade menšej nádrže než 8 m3 sa aplikuje len primeraná časť. Obsah vrecka aktivujte v 2 litroch vlažnej vody a po 20-tich minútach aplikujte cez WC alebo priamo do žumpy, resp. septiku. Pravidelné mesačné dávky pomôžu zabezpečiť nezapáchajúci a bezproblémový chod odpadového systému.

Upozornenie:

Pri príprave roztoku nepoužívajte kovové nádoby a predmety!

Po aplikácii tohto prípravku je nutné obmedziť používanie chemických antibakteriálnych koncentrovaných dezinfekčných prostriedkov, kyselín a hydroxidov. Na WC misách sa nesmú používať závesné aromatické prípravky, ktoré obsahujú chlór.

Skladovanie: skladujte na suchom mieste do 30°C, mimo dosahu detí!

Bezpečnostné pokyny: nevhodné zaobchádzanie môže vytvoriť prach. Inhalácia môže vyvolať alergické reakcie u citlivých jedincov. Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie. Pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožou opláchnite vodou, v prípade požitia vypláchnite ústa a hrdlo vodou. Ak nastane alergická reakcia, odporúčame navštíviť lekára.

Výrobok je schválený Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Spotrebujte do 18-tich mesiacov od dátumu výroby.

 

Priložené foto 1 - Septik pred použitím Septiclean s urýchlovačom

 

Priložené foto 2 - Septik po použití Septiclean s urýchlovačom asi tri mesiace

ZjZiMDV